0Sepet

Sepetinizde ürün bulunmuyor

İade ve Değişim

Müşterinin sipariş ettiği ürünün aksine yenibiralisveris.com dan farklı bir ürün gönderilmesi halinde 7 gün içerisinde bilgi vermek koşulu ile kargo ücreti yenibiralisveris.com tarafından karşılanmak üzere ürününüzü iade edebilirsiniz. Kargo ücretinin yenibiralisveris.com tarafından karşılanabilmesi için kargonun Yurtiçi Kargo üzerinden Anlaşma No: 559281580 ile gönderilmesi gerekmektedir.


Ürünü size gönderilen fatura nüshalarının tamamı ile göndermelisiniz. Şayet fatura şirket adına kesilmiş ise iade faturası kesip göndermeniz gerekmektedir. İade faturasındaki bilgiler ile size gönderilen faturadaki bilgiler aynı ( Ürün adeti, adı, fiyatı, KDV vs. ) olmalı ancak kargo ücreti yazılmamalıdır. Taşıma esnasında ki kontroller için fatura taşınacak ambalajın üzerinde gözükecek şekilde olmalıdır.

Tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, koruma bandı çıkarılmış ürünler, pres baskı ambalajlı ürünler, cd medya, dvd medya, kartuş ve toner gibi sarf malzemeleri, her türlü kozmetik ürünleri, her türlü iç giyim ürünleri, vücutla temas eden kulak içi ve kulak üstü kulaklık gibi hijyeni ilgilendiren ürünlerle birlikte hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçen ürünlerin arıza ve ayıplı olmalarının dışında değişimi yapılamamaktadır.

Whatsapp Mesaj Gönder 05323595483